Home / Şirketler / Şok market aktüel ürün katalogları artık tek sitede

Şok market aktüel ürün katalogları artık tek sitede

Türkiye’nin sayılı market zincirlerinden Şok, yaptığı kampanyalar ile vatandaşları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Şok market zincirlerinin her hafta müşterilerine sunduğu fırsatların ardı arkası kesilmiyor. Şok aktüel dergisinde ve haftalık Şok indirim broşürlerinde dikkat edeceğiniz gibi büyük indirimler ve fırsatlar yer alıyor. Şok’un resmi web sayfası ve internet üzerinden araştırma yaparak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Şok aktüel dergisinde dikkat çeken en büyük nokta ise dünyaca ünlü markaların en ön sayfalarda yer alması ve bu ürünler hakkında yeteri düzeyde bilgi verilmesidir. Derginin yanı sıra çeşitli kanallardan bilgi verilen fırsatlar, diğer markalardan bir tık daha fazla tanınabilir seviyededir. Çünkü Şok, klasik reklam kanallarının yanı sıra halka doğrudan ulaşabileceği televizyon reklamlarını da kullanmaktadır. Televizyon ile en çok dikkat çeken ürünler bir kez daha sergilenmektedir.

Şok aktüel sizlere en seçkin markaları sunarken birçok marka ile anlaşma yapmaktadır. Böylece her hafta farklı bir program uygulanır ve haftalar boyun birbirinden değerli fırsatları bulabilirsiniz. Genellikle piyasa fiyatından daha uygun olarak kataloga eklenen bu ürünler eski fiyatına nazaran bütçenizi zorlamayacak türdendir. Tüm bu fırsatları yakalayarak kısa süre içerisinde kâr edebilirsiniz. Uygun fiyatlı fırsat ürünlerini ve yeni çıkan ürünleri bulabilmek için Şok aktüel dergisine online abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer abonelik istemiyorsanız bu konuda farklı bir takip sistemine dahil olabilirsiniz. Örneğin sayfamız üzerinden haftalık aktüel dergilerimizi takip ederek indirimli ürünler konusunda en net ve doğru bilgileri bulabilirsiniz. Sizlere güncel olarak sunacağımız aktüel dergilerin içerisinde ilginizi çekebilecek ürünleri bulabileceğinizi garanti ediyoruz. Ev araç gereçlerinden teknoloji ürünlerine kadar birçok ürün sizlere en uygun fiyatı ile listelenecek ve sunulacaktır. Keyifli bir alışveriş için takipte kalınız.

Şok market güncel aktüel ürün kataloglarını ve diğer yüzlerce kampanyayı kampanyabul.org sitemizden takip edebilirsiniz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1

Check Also

Vestel’den dev yatırım

Beyaz Eşya ve Elektronik üreticisi Vestel’den yeni fabrika haberi geldi. Vestel, Manisa’da yeni bir çamaşır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super